Ci wszyscy ludzie

10 listopada 2007 roku w Kościele oo. Franciszkanów przy ulicy Ujejskiego w Gdyni odbył się koncert poetycki pt. „Ci wszyscy ludzie”.

dodano: listopad 2007

Nowa jakość strony

Oddajemy do Państwa dyspozycji stronę internetową Fundacji im. Jacka Kaczmarskiego w nowej szacie graficznej i na nowym serwerze.

dodano: listopad 2007

Złoty program

„Złoty program” – plebiscyt na najpopularniejszy program autorstwa Jacka Kaczmarskiego

„Rytmy nieskończoności”

Zbliża się III Ogólnopolski Przegląd Twórczości Poetyckiej imienia Jacka Kaczmarskiego „Rytmy nieskończoności”

Pomagamy dzieciom w Afryce

Prezes Zarządu Fundacji im. Jacka Kaczmarskiego, Alicja Delgas, przekazała upominek – książkę z autografem Jacka Kaczmarskiego na Wielką Aukcję Misyjną Sławnych Polaków.

„Nadzieja” w Monachium

Marcin Skrzypczak zwyciężył w konkursie na tegorocznej, IV edycji Festiwalu Piosenki Poetyckiej im. Jacka Kaczmar­skiego „Nadzieja”, który odbył się w Kołobrzegu w dniach 27–28 lipca.

dodano: październik 2007

Teraz kolej na mały jubileusz

Festiwal Piosenki Poetyckiej im. Jacka Kaczmarskiego, który odbył się już po raz czwarty, w dniach 27–28 lipca br. w Koło­brzegu, nie stracił swojego kli­matu, mimo że pogoda zmusiła nas do przeniesienia sceny festiwalowej z plaży do hali „Łuczniczki”.

dodano: sierpień 2007

A źródło wciąż bije…

20 kwietnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Dębnicy Kaszubskiej odbył się finał VII Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego „Poeci Pomorza” im. Jacka Kaczmarskiego.

dodano: maj 2007

Renowacja grobu

Po akcie wandalizmu jakiego dokonano na grobie Jacka podjęliśmy trud renowacji nagrobka.

dodano: kwiecień 2007

O laur Solidarności

II Przegląd Poezji Śpiewanej Jacka Kaczmarskiego „O laur Solidarności” pod honorowym patronatem Zarządu Regionu Podlaskiego NSZZ „Solidarność” odbył się 21 kwietnia 2007 r. w Ośrodku Kultury w Mońkach.

dodano: kwiecień 2007

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14