Konkurs recytatorski w Gdańsku

Zespół przedmiotowy nauczycieli języka polskiego I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Gdańsku ogłasza konkurs recytatorski poświęcony Jackowi Kaczmarskiemu w trze­cią rocznicę jego śmierci.

Kraśniczanie w Kołobrzegu

Jacek Michalczyk i Jacek Kadis oraz akompaniujący im Michał Dzik, to reprezentanci Kraśnika na IV Festiwalu Piosenki Poetyckiej im. Jacka Kaczmarskiego, który odbędzie się w lipcu przyszłego roku w Kołobrzegu.

Rytmy nieskończoności

II Ogólnopolski Przegląd Twórczości Poetyckiej imienia Jacka Kaczmarskiego

Piotr Rogucki z nagrodą im. Jacka Kaczmarskiego

W Krakowie zakończył się 42. Studencki Festiwal Piosenki. Laureatem nagrody kapituły im. Jacka Kaczmarskiego został Piotr Rogucki, uznawany za jednego z najbardziej utalentowanych arty­stów młodego pokolenia, wokalista grupy Coma.

dodano: październik 2006

Eliminacje do Festiwalu „Nadzieja” w Kraśniku

II Regionalne Eliminacje do Festiwalu Piosenki Poetyckiej im. Jacka Kaczmarskiego w Kołobrzegu „Nadzieja”, Kraśnik 2006

dodano: wrzesień 2006

Pośmiertne odznaczenie

31 sierpnia 2006 roku Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Lech Kaczyński wziął udział w obchodach 26. rocznicy podpisania Porozumień Sierpniowych w Gdańsku.

dodano: wrzesień 2006

Nowe materiały na stronie

Po przerwie spowodowanej przygotowaniami do trzeciej edycji Festiwalu Piosenki Poetyckiej im. Jacka Kaczmarskiego „Nadzieja” (relacja i zdjęcia w dziale „Festiwal Nadzieja”) wzbogacamy naszą stronę o kolejne ważne materiały.

dodano: sierpień 2006

Tytuły Mecenasa Kultury Fundacji

Rada Fundacji postanowiła przyznać coroczne Tytuły Mecenasa Kultury Fundacji im. Jacka Kaczmarskiego.

dodano: sierpień 2006

Plebiscyt rozstrzygnięty!

Fundacja im. Jacka Kaczmarskiego po raz pierwszy zorganizowała internetowy plebiscyt na dziesięć najpopularniejszych piosenek z dorobku Jacka Kaczmarskiego.

dodano: maj 2006

Wojewoda przyjmuje patronat

Patronat nad III edycją Festiwalu Piosenki Poetyckiej im. Jacka Kaczmarskiego - „Nadzieja” (28-29 lipca 2006 r.), organizowanego przez naszą Fundację przyjął Wojewoda Zachodniopomorski - Robert Krupowicz.

dodano: maj 2006

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15