„…Że młodość w życiu się nie rozmyje,
Życie nie będzie tylko więdnięciem,
Że umrze pięknie — co pięknie żyje
I że po śmierci przetrwa w pamięci?…”

Jacek Kaczmarski
Nadzieja śmiełowska

Zapraszamy do udziały w VI Festiwalu Piosenki Poetyckiej im. Jacka Kaczmarskiego „Nadzieja”!

Fundacja im. Jacka Kaczmarskiego — organizator Festiwalu Pio­senki Poetyckiej im. Jacka Kaczmarskiego „Nadzieja” — pragnie zakomunikować, że do 10 czerwca 2009 roku wykonawcy chcący wziąć udział w konkursie głównym VI edycji Festiwalu, który odbędzie się w dniach 31 lipca — 1 sierpnia w Kołobrzegu, proszeni są o nadsyłanie płyt CD z nagranymi dwiema piosenkami:

• piosenką z repertuaru Jacka Kaczmarskiego
  • piosenką autorską (przez autorską rozumiemy własny tekst bądź własną muzykę).

Oprócz płyty CD z nagraniami należy dołączyć krótkie CV wyko­nawcy, tytuły piosenek, adres i tel. kontaktowy.
Uwaga: prosimy o zwrócenie uwagi na dobrą jakość techniczną nadsyłanych nagrań.

Adres, na który należy przesłać płytę CD:
ul. Posejdona 7
80-299 Gdańsk.

Po przesłuchaniu nadesłanych płyt, powołane przez Fundację jury wyłoni wykonawców zakwalifikowanych do konkursu.

Wszystkich uczestników zaproszonych do wzięcia udziału w kon­kursie głównym Festiwalu Fundacja powiadomi pisemnie w terminie do 20 czerwca.

Regulamin konkursu finałowego „Nadziei”.