„…Że młodość w życiu się nie rozmyje,
Życie nie będzie tylko więdnięciem,
Że umrze pięknie — co pięknie żyje
I że po śmierci przetrwa w pamięci?…”

Jacek Kaczmarski
Nadzieja śmiełowska

Zapraszamy na XIV „Nadzieję”, Kołobrzeg 14–16 lipca 2017 r.

XIV edycja Festiwalu Piosenki Poetyckiej im. Jacka Kaczmarskiego „Nadzieja” organizowanego przez Fundację im. Jacka Kaczmarskiego odbędzie się w dniach od 14 do 16 lipca 2017 r. w Kołobrzegu.

Osoby pragnące wziąć udział w konkursie głównym podczas XIV Festiwalu Piosenki Poetyckiej im. Jacka Kaczmarskiego „Nadzieja” mogą przesyłać swoje nagrania (mp3) do 10 czerwca 2017 r. na adres e-mail: fundacja.jk@interia.pl. Przypominamy, że konkursowicz wykonuje dwie piosenki: autorską i z repertuaru Jacka Kaczmarskiego. O tym, czy dany wykonawca zakwalifikował się do konkursu głównego, poinformujemy w terminie do 15 czerwca.

Konkurs odbędzie się 14 lipca, a ogłoszenie wyników i koncert laureatów będą mieć miejsce 15 lipca.

Regulamin konkursu finałowego „Nadziei”.

Przypominamy także o kolejnej edycji Konkursu Wiedzy o Życiu i Twórczości Jacka Kaczmarskiego. W związku z tym prosimy o zgłaszanie się chętnych. Potrzebujemy dziesięciu osób. Decyduje kolejność zgłoszeń, więc nie zwlekajcie.

Zgłoszeń dokonujemy, wysyłając e-mail na adres podany w regulaminie. Konkurs odbędzie się w niedzielę 16 lipca 2017 (trzeciego dnia Festiwalu).

Krzysztof Nowak